Co to znaczy

agencja marketingu zintegrowanego?

No limit creativity

Pomagamy naszym klientom rozwijać potencjał biznesowy. Cenimy przyjazną formę komunikacji opartą na wzajemnym zaufaniu. Dajemy z siebie 200%!

Agencja BluPR powstała w marcu 2013 roku. Pomysł na stworzenie kreatywnej przestrzeni tworzenia i wspierania innych biznesów w rozwoju był dla nas czymś naturalnym. Nasz zespół to grupa ludzi o uzupełniających się wzajemnie kompetencjach, umiejętnościach i cechach charakteru połączyła siły tworząc własną markę. Wspólnie potrafimy realizować szeroko zakrojone projekty full service.

Stale uzupełniamy kompetencje, gonimy za trendami i walczymy ze złymi przyzwyczajeniami. Pomagamy naszym klientom rozwijać swoje pomysły, budujemy wizerunek i rozpoznawalność tworzonych przez nich marek. W czasach zaognionej konkurencji każda firma niezależnie od wielkości i budżetu powinna inwestować w swoją markę. Warto się wyróżnić! Warto pokazać się przyszłym klientom z najlepszej strony.

Strategia i doradztwo

Współczesny klient oprócz produktów chce otrzymać informacje, wiedzę lub rozrywkę. Doradzimy Ci gdzie warto być i w jakie działania marketingowe zainwestować.

Integracja

Integrujemy najlepsze działania dla Twojej firmy. Realizujemy projekty online i offline. Stawiamy na współczesne media i dobrej jakości content: tekstowy, graficzny, filmowy i zdjęciowy.

Wiedza

Optymalizujemy budżetowanie reklam. Wybieramy celowane kanały komunikacji, aby precyzyjnie trafić do grupy zainteresowanych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Poznajmy się! Umów spotkanie lub konsultację skype.