Przede wszystkim produktywnie!

Słyszeliście kiedyś powiedzenie: pracuj nie ciężko, a mądrze? Myślę, że z powodzeniem można zamienić mądrze na produktywnie, jedno jest synonimem drugiego. Dzisiaj mamy dla Was kilka słów na temat właśnie tego nawyku.

Jak średnia firma z okolic Trójmiasta łącząca PR i marketing może obsługiwać wielu klientów, w tym kilku dużych i wymagających? Potrzebny jest profesjonalny zespół – to oczywiste. Oprócz tego warto wyposażyć się w nowoczesne aplikacje i cały czas się uczyć!

Research i pozytywne nastawienie – tyle wystarczy, żeby znaleźć rozwiązania, które pomogą nam być zadowolonym i spełnionym w pracy. Po pierwsze – komunikacja. Stosy maili, zagubione wątki, zawieruszone pliki – to wszystko da się rozwiązać. My korzystamy ze Slacka – to rozwiązanie przekonało nas do siebie, ale oczywiście – po czasie.

Próg wejścia w niektóre aplikacje nie dla wszystkich będzie wystarczająco niski. Warto więc wspólnie zaangażować się w testowane rozwiązania i naprawdę się temu poświęcić. Zmiany zawsze spotykają się z oporem i to przełamanie go może być prawdziwą sztuką.

A jak samodzielnie pilnować swoich zadań i wykorzystywać maksymalnie potencjał swoich godzin? W sukurs może przyjść na przykład Nozbe lub Todoist. To narzędzia służące do zarządzania zadaniami i swoimi projektami. Wystarczy uzależnić się od odhaczania kolejnych zadań z listy i gotowe!

To tylko kilka z naszych doświadczeń z produktywności, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas. Chętnie doradzimy jak zoptymalizować działania Twojej firmy, działu przedsiębiorstwa lub nawet Twoje osobiste cele!

Polecamy:
– http://klosinski.net/
– http://produktywnie.pl/
– http://www.gettingthingsdone.com.pl/
– http://bit.ly/2d3WxQO

Filip Jędruch
Account Manager
BLU PR

BLU PR – to kompleksowa firma Public Relations zbudowana od podstaw. Od trzech lat zajmujemy się wizerunkiem wielu klientów, kreujemy i doradzamy. Działamy w komplementarnym Zespole o bogatym doświadczeniu. Jeśli czytasz ten tekst to znaczy, że możemy coś dla Ciebie zrobić! Napisz do nas: biuro@blupr.pl

Tags , , ,