1 minuta video = 1,8 mln słów!

Filmy video generują aż 80% ruchu
w internecie!

Zdobywaj klientów

buduj wizerunek postaw na content!

Według YouTube konsumpcja materiałów video w sieci rośnie o 100% rocznie! A według James’a McQuivey’a vice prezesa firmy badawczej Forrester Research jedna minuta contentu video w sieci jest warta aż 1,8 mln słów.

Content w postaci filmów video jest bardziej angażujący i osiąga lepsze wyniki organiczne w mediach społecznościowych. Ponadto, budując strategię obecności marki w mediach społecznościowych nie należy marginalizować drugiej najbardziej popularnej wyszukiwarki contentu w Polsce - YouTube.

Kompleksowe

realizacje filmowe

Jesteśmy zwolennikami budowania marki w oparciu o własne media: portale, blogi, vlogi, ebooki. Nasza nowa usługa to kolejny krok umożliwiający naszym klientom zaznaczenie swojej obecności w przestrzeni internetowej.

Przyszłość marketingu

Konsumpcja materiałów video w sieci rośnie o 100% rocznie!

Content video

Oferujemy filmy dedykowane do social mediów. Krótkie filmowe formy zdecydowanie uatrakcyjnią Twój firmowy profil.

Widoczność w sieci

Poprzez regularne publikacje oraz reklamy kierujące Klientów bezpośrednio do Twojej strony www wzmacniasz swoją pozycję w internecie.

Więcej zapytań ofertowych

Dzięki wizualnej komunikacji zyskujesz więcej zapytań ofertowych, bo klienci mogą szybko i łatwo zapoznać się z Twoją ofertą.

Katalog produktów

Stwórz video katalog swoich produktów. Przekazuj informacje w przystępnej i atrakcyjnej formie wizualnej. Video mówi więcej niż 1,8 miliona słów!

Wizerunek jest ważny

Twoja marka gruntuje swoją pozycję i z każdym dniem staje się popularniejsza.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nie lekceważ potęgi video marketingu!